İade Ve Değişim

İADE HAKKINDA;

Ürünlerimiz kullanımı hassas aksesuar grubunda olduğundan İADE YAPILMAMAKTADIR.

DEĞİŞİM HAKKINDA;

Almış olduğunuz ürünü “değişim şartları”na uygun olarak kargo teslim tarihinden itibaren 7 gün içinde kargoya vererek değişim talebinde bulunabilirsiniz.

Aynı fiyatlı bir başka ürün ile değiştirebilirsiniz.

Ya da “HEDİYE ÇEKİ” talebinde bulunabilirsiniz. Hediye çekleri 45 gün içinde kullanılmalıdır. Aksi halde geçersiz sayılacaktır.

Değişim sürecini başlatmak İçin ürün tarafınıza teslim edildikten sonraki 7 gün içerisinde e-posta ya da WhatsApp aracılığıyla Müşteri hizmetleriyle iletişime geçiniz.

info@eggocouture.com.tr

WhatsApp:05468916474

DEĞİŞİM ŞARTLARI;

•Taşıma sırasında hasar görmüş (paketi yırtılmış ya da ıslanmış vb) siparişinizi teslim almayınız! kapınıza gelen kargo yetkilisine tutanak tutturarak, değişim talebinde bulununuz. 

Orijinal kutusu bozulmuş, ambalajı yırtılmış, tekrar satışa sunulma özelliğini kaybetmiş (kullanılmış; katlanmış ; ütülenmiş; ütü izi bozulmuş; kırışmış; krem,fondöten vb lekesi olmuş; kokusu değişmiş) başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin değişimi kesinlikle yapılmamaktadır.

•Değişimlerde yurtiçi kargo ile firma şifremiz ile gönderdiğiniz takdirde kargo bize aittir. Başka firma ile gönderim yaptığınızda kargo size aittir. Kargo Ücreti ürün fiyatından düşülür.

 

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır